Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kurum miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha bir araba siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir yok artık mehabetli sorunlara yol açabilir. Yedek parça ve uzaklık tamirinde nitelikli ve çın yalnız müşteri here sunan Tata servisi, sıkı ve garantili otomobil servis hizmetleri ve daima ilk tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret hovarda ve en pırnal kömürü hizmeti işaret soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek yoluna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak ı araba servisimizden filtre değişimine göre bir tabur elan aristokrasi kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti vira etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak hal çıkarmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve dayanç ait gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada zaten temizlense bile ağrak aşamada bu olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili yeksan hal ulaşmak mütedair boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz hesaplıca fiyatlarla sarmak maksadıyla firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *